Materace i toppery – Tab Trading
16819
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16819,theme-bridge,_masterslider,_msp_version_2.29.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Materace i toppery

PRZYKŁADOWE MATERACE PIANKOWE Z NASZEJ OFERTY

010A 010B white

MODEL NR 10A

Solidny, podstawowy model materaca piankowego o wysokiej elastyczności, stworzony z gęstej estetycznej białej pianki HR, nacinanej w dwóch płaszczyznach, dla lepszego pracowania pianki. Dostępny w wersji H2 oraz H3. Materac symetryczny, można dowolnie obracać.

MODEL NR 19A

Trzywarstwowy i dwustronny materac piankowy zbudowany z jednej strony z moletowanej, strefowej, miękkiej pianki visco, z drugiej obudowany dwoma warstwami wycinanej pianki wysokoelastycznej o różnej gęstości i twardości. Jedna warstwa będzie idealna dla amatorów miękkich materacy z pianek memory, druga dla zwolenników bardziej sprężystych i twardych pianek wysokoelastycznych. Dodatkowe poprzecznie nacięcia dla większej przepustowości powietrza w materacu. Pianki w różnych estetycznych, pastelowych kolorach.

051 A - NEXT TIME UP

MODEL NR 51A

Unikalny materac z najwyższej półki premium – każda warstwa materaca została dobrana tak aby stworzyć jak najbardziej komfortowe strefy snu. Warstwy są odlewane, nie cięte. Każda pojedyncza warstwa materaca jest zbudowana z pianki NEXT (z dodatkiem srebra w postaci proszku, mikrogranulek żelu oraz płynnego żelu, a także grafenu, opatentowana produkcja) z rdzeniem o bardzo wysokiej gęstości oraz systemem nacięć wewnętrznych. Intensywne kolory, wtryskiwana pianka, żelowa pianka antybakteryjna, najwyższa jakość.

DODATKOWE INFORMACJE

W ofercie również materace dziecięce oraz nowoczesne wylewane toppery z pianki memory. Precyzyjne, wielo-strefowe o wysokiej jakości wykonania i różnych wzorach. Mogą być również perforowane i zapachowe.

Możemy również zaprojektować od podstaw materac wg indywidualnych wymagań klienta.
Sprawdź naszą ofertę z zakresu

Projektowania materacy

Sprzedajemy surowiec – aczkolwiek możemy go też ubrać w pokrowce i oferować jako gotowy produkt do użycia pod własną marką.

ZAPYTAJ O PRODUKTY