Projektowanie materaców – Tab Trading
16833
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16833,theme-bridge,_masterslider,_msp_version_2.29.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Projektowanie materaców

PROJEKTOWANIE MATERACÓW

Posiadamy dostęp do ok 200 rodzajów pianek, wliczając to zarówno popularne pianki termoelastyczne visco, wysokoelastyczne, HR, pianki tapicerskie, jak i pianki chłodzące, antybakteryjne, hiperwentylujące, odlewane, czy pianki żelowe.

Możemy zaoferować cięcie pianek 3D na maszynie CNC oraz nożami wodnymi, perforowanie materacy, klejenie, moletowanie pianek, czy wulkanizowanie z innymi materiałami (np. pianka z lateksem).

Wiele lat doświadczenia, owocne partnerstwo z najlepszymi zagranicznymi firmami i szerokie możliwości produkcji, pozwalają nam zaproponować ciekawe i nietypowe modele, dobrane do różnych potrzeb naszych klientów.

Jeśli potrzebujesz indywiudalnego projektu materaca do swojej sprzedaży firmowej, opisz swój pomysł i skontaktuj się z nami.

SPRAWDŹ PRZYKŁADOWE REALIZACJE

ZAPYTAJ O MOŻLIWOŚĆ ZAPROJEKTOWANIA MATERACY