Formatki i rolki lateksowe – Tab Trading
16813
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16813,theme-bridge,_masterslider,_msp_version_2.29.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Formatki i rolki lateksowe

FORMATKI I ROLKI LATEKSOWE

Lateks powstaje z mleczka kauczukowego, które w procesie obróbki termicznej zamieniany jest na materiał elastyczny i trwały. Wyśmienicie nadający się na wysokojakościowe materace dzięki kanałom wentylacyjnym, powietrze w materacu jest nieustannie wymieniane, dzięki temu jego parametry komfortu i higiena przez lata są utrzymywane na wysokim poziomie.

W ofercie posiadamy rolki lateksowe, materace (formatki, odlewy), poduszki lateksowe, cięte wypełnienie lateksowe (tzw. makaron lateksowy), a także produkty, gdzie lateks łączony jest z innym surowcem (np. pianką). Oferujemy produkty zarówno ze standardowej mieszanki lateksu syntetycznego z naturalnym, jak i lateksu naturalnego.

Polecamy klasyczne materace lateksowe, wielostrefowe, perforowane, oddychające, elastyczne i sprężyste.

Oferujemy rolki lateksowe do produkcji materaców sprężynowych. Rolki gładkie oraz bardziej zaawansowane i innowacyjne, dla produkcji specjalnych artykułów (falowane, strefowe, barwione).

W ofercie posiadamy także niedrogi odpad lateksowy nazywany „lateksowym spaghetti lub lateksowym makaronem”, wykorzystywany jako ekonomiczne, ale wygodne i bardzo trwałe wypełnienie poduszek.

Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty Oeko Tex STANDARD 100 KLASA I.

NIEKTÓRE WYROBY Z NASZEJ OFERTY

ZAPYTAJ O PRODUKTY