Poduszki – Tab Trading
16821
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16821,theme-bridge,_masterslider,_msp_version_2.29.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Poduszki

Przykładowe poduszki z naszej oferty

Posiadamy zarówno tanie poduszki ekonomiczne z ciętej pianki jak i poduszki premium – np. wykonane z nowoczesnej, wtryskiwanej do formy pianki memory.

Oferujemy poduszki: z hydrożelem chłodzącym, z naturalnymi olejkami z pianki watergel, lateksowe, memory, z wklejkami oraz poduszki zapachowe na bazie naturalnych surowców. Oferowane przez nas poduszki mają kształt profilowany, “mydełka” lub nietypowy, odpowiedni dla poduszek ortopedycznych.
Wszystkie poduszki są certyfikowane, o właściwościach antyalergicznych, a niektóre posiadają dodatkowe materiały marketingowe dotyczące użytych w nich technologii i surowców.

Poduszki oferujemy również w postaci kompletów – w pokrowcu i wygodnej torbie – gotowych do sprzedaży produktów.

 

 

PRZYKŁADOWE KOMPLETY :

Komplet CLASSIC S


Model standardowy. Nieduża, wygodna poduszka wykonana z miękkiej pianki memory, „zapamiętującej” dotyk, powoli dopasowującej się do ciała. Poduszka mocno perforowana, oddychająca, dająca uczucie świeżości.

 

Cena detaliczna kompletu : 219 zł

Komplet SOFTGEL S


Poduszka o klasycznym kształcie „mydełka”, skonstruowana w całości z pianki watergel, o dużej gęstości a niskiej twardości, dającej innowacyjny „efekt wody”. Pianka oddychająca i elastyczna.

 

Cena detaliczna kompletu : 259 zł

Komplet ALOE S


Perforowana poduszka z nowoczesnej i gęstej pianki memory, wygodnie otulającej głowę podczas odprężającego snu. Nasycona bardzo delikatnym, relaksującym zapachem aloesu, stopniowo uwalnianym. Innowacyjny i wysokogatunkowy produkt.

 

Cena detaliczna kompletu : 259 zł

Komplet BICO COOLGEL L


Duża i wygodna poduszka dwu-kompozytowa, wykonana z : nowoczesnej wysokogatunkowej, wtryskiwanej pianki memory (odlew) oraz z dodatkowej warstwy specjalnej oddychającej pianki z granulkami z żelem chłodzącym, dla uzyskania odświeżającego efektu przyjemnego i zdrowego snu.

 

Cena detaliczna kompletu : 299 zł

NIEKTÓRE WYROBY Z NASZEJ OFERTY

ZAPYTAJ O PRODUKTY