Personalizacja materiałów - Tab Trading
16777
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16777,theme-bridge,_masterslider,_msp_version_2.29.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-
 

Personalizacja materiałów

PERSONALIZACJA MATERIAŁÓW

Posiadamy lamówki różnych gatunków i o różnej gramaturze (od 40 g/m2 do 360 g/m2 w przypadku najpopularniejszych artykułów). W zależności od konkretnego gatunku oraz modelu, można je dodatkowo modyfikować z zachowaniem wysokich norm jakościowych. Posiadamy szerokie możliwości realizowania wzorów na lamówkach, obejmujących tłoczenie, perforacje, odciskanie, barwienie lamówek, czy np, wklejanie dodatkowych elementów do lamówki. Lamówki mogą być dostarczone w rolkach w dowolnych szerokościach paska od 15 do 150 mm (np. 25, 27, 30 mm) lub niepocięte, całe rolki materiału w szerokości np. 160 czy 200 cm.

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej lamówki, skontaktuj się z nami, pokażemy ci możliwości i pomożemy dobrać odpowiedni dla Ciebie artykuł.

NIEKTÓRE WYROBY Z NASZEJ OFERTY
Revolution Slider Error: Slider with alias personalizacja-lamowek not found.
Maybe you mean: 'food-carousel3' or 'poduszki' or 'oferta-agencje-reklamowe' or 'formatki' or 'pianki' or 'zele'

ZAPYTAJ O PRODUKTY