Home - Tab Trading
15694
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15694,theme-bridge,_masterslider,_msp_version_2.29.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-4,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-
TRADING
TAB
Jesteśmy przedstawicielem producentów zagranicznych, zajmujących się wytwarzaniem surowców i produktów do produkcji materaców, etykiet, ręczników lub np. opakowań technicznych.
KOMPLEKSOWE DORADZTWO
SPRZEDAŻ LAMÓWEK I ETYKIET
Wysokogatunkowe i sprawdzone produkty tworzone za pomocą niemieckich technologii i norm jakościowych, gwarantujących stałość sztywności, koloru i rozciągliwości. Różne wersje, gatunki i typy.
SPRAWDŹ OFERTĘ
KOMPLEKSOWE DORADZTWO
SPRZEDAŻ EVOLON
Materiał składający się z mikrowłókien 100 razy cieńszych niż ludzki włos. Jest lekki, miękki, szybkoschnący, dobrze się układa a do tego jest wyjątkowo wytrzymały.
SPRAWDŹ OFERTĘ
SPRZEDAŻ SUROWCÓW DO MATERACY
W naszej ofercie znajdują się różne wysokogatunkowe produkty takie jak żele, lateksy, pianki, dzianiny, poduszki, formatki, pokrowce i akcesoria do materacy. Proponujemy zarówno standardowe, powszechne i niedrogie rozwiązania, jak i nietypowe, unikatowe surowce.
SPRAWDŹ OFERTĘ
KOMPLEKSOWE DORADZTWO
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ PRODUKTÓW

Zapoznaj się z bogatą ofertą lamówek i etykiet, wyrobów z mikrowłókna Evolon® oraz surowców do produkcji materaców

LAMÓWKI
I ETYKIETY

Lamówki o szerokim spektrum zastosowań, przede wszystkim do produkcji dywaników samochodowych, mat w bagażniku, do wzmacniania szwów przy produkcji foteli samochodowych oraz do obszywania materiałów wygłuszeniowych. Oferujemy w różnych kolorach, szerokościach, gramaturach.

 

SZCZEGÓŁY OFERTY

WYROBY
Z EVOLON

Materiał składający się z mikrowłókien 100 razy cieńszych niż ludzki włos. Jest lekki, miękki, szybkoschnący, wyjątkowo wytrzymały, łatwy w druku, idealny jako nośnik reklamy.

 

SZCZEGÓŁY OFERTY

SUROWCE
DO MATERACÓW

W naszej ofercie znajdują się różne produkty takie jak żele, lateksy, pianki, dzianiny, poduszki, formatki, pokrowce i akcesoria do materaców. Proponujemy zarówno standardowe i niedrogie rozwiązania, jak i nietypowe, unikatowe surowce.

 

SZCZEGÓŁY OFERTY

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY

tab-trading-o-nas

KILKA SŁÓW O NAS

Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem europejskich producentów zajmujących się od wielu lat wytwarzaniem surowców i produktów do produkcji materaców, etykiet, opakowań technicznych, nowoczesnej konfekcji sportowej, lamówek technicznych do wielu gałęzi przemysłu.

1567

produktów
w ofercie

608

zadowolonych firm

21

lat doświadczenia
w handlu

8

państw współpracujących w całej Europie

POZNAJ NIEKTÓRE WYROBY Z NASZEJ OFERTY